03-6299145   
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


דף הבית >> אודות ד"ר דוד עזריה
 

 

  ד"ר דוד עזריה ,  M.D          מומחה לרפואה משולבת

 
 
ד"ר דוד עזריה  M.D, עוסק ברפואה מזה 30
שנה. הוא סיים את לימודיו בבית הספר לרפואה
של פאדובה באיטליה, בשנת 1976 . בסוף שנות
השבעים, הוא היה חלוץ בהחדרת
ההומאופתיה,צמחי המרפא והתזונה לתחום
הרפואה בישראל. במרפאתו בתל-אביב -
הראשונה מסוגה בארץ, הוא משלב עם
הרפואה הקונבנציונאלית שיטות טיפול
מהרפואה המשלימה המתבססות על מחקרים
המוכרים ע"י קהילת הרופאים ברחבי העולם.
הוא מקפיד להתעדכן בשיטות האבחון
והריפוי האיכותיות והחדישות ביותר. 
      
מזה עשר שנים, הוא משלב בטיפולים רבים את שיטת ה-  Medical NLP         באמצעות סידרת שיחות אישיות או סדנאות. שילוב השיטה במגוון רב של טיפולים, תוך שימוש בידע מקצועי מעמיק בתחום הרפואה והפסיכולוגיה, מביא להצלחה אופטימאלית ומקצר באופן משמעותי את משך הטיפול גם במקרים קשים.ד"ר דוד עזריה מאמין כי הרופא והמטופל חייבים לשתף פעולה להשגת רפואה שלמה של הגוף והנפש.
 
הוא מטפל באדם ולא רק במחלה!
 
כבר בביקור הראשון האורך שישים דקות או יותר, הרופא עורך היכרות מעמיקה עם המטופל באמצעות שיטת תשאול ייחודית- אודות הבעיה הרפואית שבגינה הגיע לטיפול, הרקע הבריאותי שלו ושל משפחתו, אורח החיים שלו, עיסוקו, זוגיותו, יחסיו עם הוריו ועם ילדיו, ועוד... מעבר לאבחון הקונבנציונאלי הראשוני, מומחיותו של ד"ר עזריה מתמקדת כאן בעובדות הנאספות ובמידה רבה, גם בדברים שאינם נאמרים מפורשות- כמו שפת גוף, שימוש בשפה, ועוד... חשוב ליצור כימיה בין הרופא לבין המטופל, על מנת להשיג את המטרה - שהיא טיפול מעמיק ושלם של הגוף והנפש. בתום המפגש הנ"ל, נקבעת תוכנית טיפולית המשלבת שיטות שונות על מנת להביא לתוצאות האופטימאליות.
 
שיטות הטיפול מתחום הרפואה האלופאטית כמו גם מתחום הרפואה המשלימה, הנהוגות במרפאה של ד"ר עזריה, מתבססות על מחקרים מוכרים ע"י קהילת הרופאים ברחבי העולם.
 
ד"ר עזריה מקפיד לציין כי מדובר כאן בשילוב הרפואה המסורתית-קונבנציונאלית עם שיטות שבשום פנים ואופן אינן מהוות אלטרנטיבה או חלופה לאבחון הרפואי המקצועי או להתערבות הכירורגית או לתרופות חיוניות כגון תרופות פסיכיאטריות מסוימות, תרופות וטיפולים לסרטן, ועוד... שיטות אלו באות להפחית מתופעות הלוואי של התרופות הקונבנציונאליות, ומטרתן להאיץ את תהליך הריפוי, לשפרו ולהשלימו. 
 
ד"ר דוד עזריה מאמין שכל מטופל המגיע לטיפול במחלה כרונית או בכל בעיה רפואית אחרת חייב להתקבל בכבוד המגיע לו. הוא לא אמור להתחשב בלוח הזמנים העמוס של הרופא או בתור המשתרע מחוץ לחדר הטיפולים.
 
כל מטופל זכאי וראוי למלוא תשומת הלב, הזמן והמידע מצידו של הרופא המטפל.

     כתובת המרפאה: רחוב בר-כוכבא 62  תל-אביב     טל:  03-6299145                                                                    אתר:  www.dr-azaria.co.il

לייבסיטי - בניית אתרים