03-6299145   
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


דף הבית >> שיטות טיפול >> שירותי ייעוץ ע"י תכנות נוירו-סמאנטי - NSP >> Neuro-Semantics-NS
Neuro-Semantics-NS          
 
       
           
ה-Neuro-Semantics  בא לעורר אותך להשתמש בתבנית-  matrix של המסגרות המוחיות שלך על מנת לסייע בידך לגלות את הדרכים לניהול המוח שלך, ללקיחת אחריות על חייך, להתייעלות, ולהגשמת חלומותיך להשיג יותר הצלחה, בריאות ואושר.
 
ה-Neuro-Semantics עוסק בשני דברים : הראשון הוא עשיית משמעויות איכותיות וטובות ביותר. השני הוא הוספת משמעויות עשירות יותר ובעלות עוצמה גדולה יותר למעשים שלנו. 
 
 Semantics , סמאנטיקה - זהו החלק המתייחס לכל המשמעויות שאנו נותנים לדברים.
מהן המשמעויות שלכם לגבי עצמכם ולגבי האחרים, לגבי החיים, לגבי הקריירה שלכם, לגבי הבריאות, העושר, מערכות יחסים ועוד ? אילו משמעויות אתם מנסים לעדכן בחייכם ? אילו משמעויות כבר הצלחתם לעדכן ?
 
החלק הסמאנטי של ה- נוירו-סמאנטיקה, מתייחס למשחקים הפנימייםשלנו. זהו המקום שבו אנו יוצרים את התבנית (Matrix ) הפנימית של מסגרות המשמעות. הכוונה ליצירת שכבות על-גבי שכבות של משמעויות המגדירות את עולמנו הפנימי.
 
 
Neuro , נוירולוגי -   זהו החלק המתייחס לגוף, לפיזיולוגיה ולמצבים. אנו מרגישים, חווים ועושים את המשמעויות שלנו דרך ובאמצעות החלק הנוירולוגי (עצבי) שלנו. מה יש לנו בגופנו ? אלו תגובות סמאנטיות באות לידי ביטוי ברגשות שלכם, במצבים ובכישורים שלכם ? האם הן משקפות את הרעיונות והמשמעויות הטובות ביותר שלכם ? או האם זהו הפער הגדול שבין מה שאתה יודע לבין מה שאתה עושה ? הנוירו-סמאנטיקה מתבססת כולה על הפער של "לדעת את ה- מה  וה- איך" של מה שאנו עושים.
 
החלק הנוירולוגי של ה- נוירו-סמאנטיקה, מתייחס למשחקים החיצוניים שלנו.
זהו המקום שבו אנו מעדכנים את המשמעויות הפנימיות שלנו. כ"יוצרי משמעויות", אנו , קודם, עושים או יוצרים משמעות ורק אחרי כן, אנו משלבים את המשמעות הזאת במחשבותינו.   
 
 
ממה מורכב ה- Neuro-Semantics ?
 
זהו מקצוע רב-תחומי המתפתח בהתמדה ברחבי העולם אודות לחזון שהוא מביא לאדם על מימוש הפוטנציאל האנושי ועל עשיית מודל או דגם- של מצוינות.
 
 
ה-Neuro-Semantics  מורכב מ:
 
  •    מודלים- דגמים, המתייחסים לאופי המוחות,הרגשות והגוף.
  •      דפוסים- לשיפור יכולת, ביטחון עצמי, תושייה והצלחה בקריירה, בריאות, כושר ובמערכות יחסים.
  •     אימונים וייעוץ לחיים מחושבים יותר ומכוונים יותר.
  •       גילוי הדרך לעדכון עצמי של החזונות והערכים שלכם באמצעות יצירת משמעויות עשירות ומחוזקות יותר- עדכון שיביא אתכם לחיים של תוכן ומשמעות.
 
הדגמים של ה-Neuro-Semantics  מובאים מתחום מדעי ההתנהגות הקוגניטיביים, הפסיכולוגיה ההתפתחותית, המדעים הנוירולוגיים, בלשנות קוגניטיבית, סמאנטיקה כללית, NLP ,דינאמיקה של מערכות וקיברנטיקה. 
 
בשנת 1994, קידם Michael Hall  האמריקאי, את ה-NLP  לדרגה חדשה של התפתחות ע"י פיתוח המודל הראשון של הנוירו-סמאנטיקה- Meta States Model.  
 

     כתובת המרפאה: רחוב בר-כוכבא 62  תל-אביב     טל:  03-6299145                                                                    אתר:  www.dr-azaria.co.il

לייבסיטי - בניית אתרים